Luxusillatok a legkisebbeknek
17%

Gyermek parfümök.

Bulgari, Burberry, Givenchy, gyerekeknek. A nagy márkák kicsiknek szóló parfümöket is piacra dobnak, mert a mamák azt szeretnék, ha gyermekeik is luxusillat felhőbe burkolóznának. Persze a kicsik is örömmel utánozzák a felnőttek dolgait. Léteznek parfümök  bébiknek, és egy kicsit nagyobbaknak is.
 
Petits et mamans,  a Bulgaritól: Friss és könnyű, ahogy lennie kell, édes beütésekkel és szicíliai narancs jegyekkel, kamillával, napraforgóval, valamint  sárgabarack és vanília alappal. Megtalálhatjuk alkohol nélküli változatban is, a három éves kor alatti gyerekeknek. 

Burberrytől a Baby Touch: Csodás csomagolás, friss virágos illat, jázmin jegyekkel, narancsvirág, orgona, vanília és tej. Létezik gel változatban is.

Tartine et Chocolat , a Givenchytől: Itt a csomagolás választja el a különböző korosztályokat. A kék, alkohol nélküli, bébiknek és a rózsaszín, három éves kor fölött ajánlott. Gyümölcsös, virágos, mentás jegyekkel.


Kapcsolódó cikkek:

Dior, L’or de vie »
Télen a legjobb: Bagni di Bormio Spa Resort »
Givenchy nem hisz a Photoshopban »

Címkék: ,
Oszd meg a cikket!
HIRDETÉS

2009-06-10 21:37 · (2)
Hát ez elképesztő,de nagyon tetszik!
2009-02-05 10:55 · (1)
Szólj hozzá te is a cikkhez, mondj véleményt róla!
mailto