Vári Virág bemutatkozás

A szerdai Schwarzkopf Elite Model Look döntője előtt szeretnénk bemutatni Nektek a 15 döntős modellt. Most nézzétek meg Vári Virág bemutatkozását!

Virág még csak 14 éves, de komoly gondolatai vannak a modellkedésről. Szerinte egy modellnek nemcsak külsőleg de belsőleg is a szépet kell sugároznia és tisztában kell lennie az adottságaival, hogy azokat minél jobban ki tudja használni egy-egy munka alkalmával.

   

Virág nagyon vonzódik a divat világához, azt szeretné, ha Őt a kisugárzása miatt fedeznék fel. Első helyen az életében a modellkedés áll, második legfontosabb a zene és az éneklés. Ez most azért szorul háttérbe, mert hangja még csak most alakul ki. A fotózásban azt kedveli, hogy mindig más arcát mutathatja a kamerának.

Virág bemutatkozó kisfilmjét itt nézhetitek meg:




 

Fotó: Hajdú András, Hencz Péter, Pejkó Gergő

Címkék:
Kapcsolódó cikkek:
Oszd meg a cikket!
HIRDETÉS
mailto